Menu

U13, 2004_Drenge

undefined

 

Velkommen til U13, Drenge.

Kom og vær med - hvis du tør?

 

undefined

 

 

Holdets stab

Holdleder
ingen pic
Sunniva Welcher
Træner
ingen pic
Martin Bjerg Andersen
Træner
ingen pic
Ebbe Eriksen

Spillerliste

profil
Abdul Jalil alrashid
profil
Adam Dennoul
ingen img
Anton Vingborg Hansen
ingen img
Carl Oscar Dall
ingen img
Christian Nielsen
ingen img
Emil Overgaard Sørensen
profil
Ilias Dakir
ingen img
Kian Kehler Sadeghnia
profil
Kristian Juhl Hauschildt
profil
leo lindhardt lunding
profil
Magnus Lund Friis
profil
magnus petersen
profil
Magnus Rindum Rasmussen
ingen img
Malik Oliver Kolodnicki
profil
Marius Brock Jakobsen
profil
Martin Sørensen
profil
Mikkel Snedker
profil
Mikkel Welcher
ingen img
Mohammed Ali Fadi Al-Sakka
ingen img
Navid Pourhomayoun
ingen img
Sebastian Bruun Kristensen
ingen img
Sebastian Diederichsen
profil
Sofus Brink Stendahl
ingen img
Sofus Sloth Poulsen
profil
sylvester wiese
profil
Tais Lauge
profil
Victor Albæk

KampprogramU14 Drenge C (2004) 8M - Efterår • Pulje 93

August 2017

AIA/Tranbjerg
15. aug
Kl. 18.00
Ude
Grønløkke Stadion

Aabyhøj IF

Aabyhøj IF
23. aug
Kl. 17.15
Hjemme
Aabyhøj Stadion

tst Fodbold
September 2017

VRI
2. sep
Kl. 16.00
Ude
NES Park

Aabyhøj IF

Aabyhøj IF
5. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Harlev IK

IF Lyseng
16. sep
Kl. 14.15
Ude
Lyseng Idrætspark

Aabyhøj IF

Aabyhøj IF
20. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

HEI

Hørning IF
26. sep
Kl. 18.00
Ude
Højbo Stadion

Aabyhøj IF
Oktober 2017

Aabyhøj IF
1. okt
Kl. 12.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Stautrup IF

Aabyhøj IF
7. okt
Kl. 11.15
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Ry Fodbold

KampprogramU14 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 613

August 2017

HEI
13. aug
Kl. 13.00
Ude
Invita Arena, Skæring

Aabyhøj IF

Aabyhøj IF
15. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Hobro IK

FC Skanderborg
19. aug
Kl. 11.30
Ude
Fælleden kunstgræsbane

Aabyhøj IF

Aabyhøj IF
23. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Gauerslund IF

Aabyhøj IF
26. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Vejle B
September 2017

Horsens fS
2. sep
Kl. 10.00
Ude
Forum Horsens Kunstgræsbane 1

Aabyhøj IF

Gauerslund IF
9. sep
Kl. 11.00
Ude
Danbolig Arena Gauerslund

Aabyhøj IF

Aabyhøj IF
16. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

VSK Aarhus

Aabyhøj IF
23. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

HEI

Hobro IK
30. sep
Kl. 10.00
Ude
DS Arena

Aabyhøj IF
Oktober 2017

Aabyhøj IF
7. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

FC Skanderborg

Vejle B
15. okt
Kl. 15.00
Ude
VB Parken

Aabyhøj IF

Aabyhøj IF
28. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Horsens fS
November 2017

VSK Aarhus
12. nov
Kl. 11.00
Ude
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret

Aabyhøj IF

Holdets aktiviteterÅrgang 2004-1

Juli 2017
20.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
AFLYST - Træning på Kulgården - AFLYST
25.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kulgården
27.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kulgården
August 2017
1.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kulgården
3.
torsdag

09:00 - 15:00

Stævne
Vildbjerg Cup
13.
søndag

13:00 - 14:10

Kamp
HEI - Aabyhøj IF
15.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
15.
tirsdag

18:00 - 19:10

Kamp
AIA/Tranbjerg - Aabyhøj IF
15.
tirsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Aabyhøj IF - Hobro IK
17.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
19.
lørdag

11:30 - 12:40

Kamp
FC Skanderborg - Aabyhøj IF
22.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
23.
onsdag

17:15 - 18:25

Kamp
Aabyhøj IF - tst Fodbold
23.
onsdag

19:00 - 20:10

Kamp
Aabyhøj IF - Gauerslund IF
24.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
26.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Aabyhøj IF - Vejle B
29.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
31.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
September 2017
2.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Horsens fS - Aabyhøj IF
2.
lørdag

16:00 - 17:10

Kamp
VRI - Aabyhøj IF
5.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
5.
tirsdag

18:00 - 19:10

Kamp
Aabyhøj IF - Harlev IK
7.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
9.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Gauerslund IF - Aabyhøj IF
12.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
14.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
16.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Aabyhøj IF - VSK Aarhus
16.
lørdag

14:15 - 15:25

Kamp
IF Lyseng - Aabyhøj IF
19.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
20.
onsdag

18:00 - 19:10

Kamp
Aabyhøj IF - HEI
21.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
23.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Aabyhøj IF - HEI
26.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
26.
tirsdag

18:00 - 19:10

Kamp
Hørning IF - Aabyhøj IF
28.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
30.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Hobro IK - Aabyhøj IF
Oktober 2017
1.
søndag

12:00 - 13:10

Kamp
Aabyhøj IF - Stautrup IF
3.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
5.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
7.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
Aabyhøj IF - FC Skanderborg
7.
lørdag

11:15 - 12:25

Kamp
Aabyhøj IF - Ry Fodbold
10.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
12.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Kulgården
15.
søndag

15:00 - 16:10

Kamp
Vejle B - Aabyhøj IF
28.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Aabyhøj IF - Horsens fS
November 2017
12.
søndag

11:00 - 12:10

Kamp
VSK Aarhus - Aabyhøj IF

StillingU14 Drenge C (2004) 8M - Efterår • Pulje 93

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIA/Tranbjerg 0 0 0 0 0
2 Harlev IK 0 0 0 0 0
3 HEI 0 0 0 0 0
4 Hørning IF 0 0 0 0 0
5 IF Lyseng 0 0 0 0 0
6 Ry Fodbold 0 0 0 0 0
7 Stautrup IF 0 0 0 0 0
8 tst Fodbold 0 0 0 0 0
9 VRI 0 0 0 0 0
10 Aabyhøj IF 0 0 0 0 0

StillingU14 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 613

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Skanderborg 0 0 0 0 0
2 Gauerslund IF 0 0 0 0 0
3 HEI 0 0 0 0 0
4 Hobro IK 0 0 0 0 0
5 Horsens fS 0 0 0 0 0
6 Vejle B 0 0 0 0 0
7 VSK Aarhus 0 0 0 0 0
8 Aabyhøj IF 0 0 0 0 0
Vi gør opmærksom på at foreningen benytter "cookies". Læs nærmere i link nedenfor.